stavebniny-vysocina.cz

Dezinfekce čistič Sanytol podlahy & plochy 1 l + univerzální čistič 500 ml

Zcela unikátní produkt Dezinfekce čistič Sanytol podlahy & plochy 1 l od dodavatele zboží Sanytol máte možnost koupit aktuálně za outletovou cenu! Teď za akční cenu 139 Kč.
EAN: 8595059709353
Dezinfekce čistič Sanytol podlahy & plochy 1 l + univerzální čistič 500 ml

Čistič podlahy & plochy
Odstraňuje 99.9% plísně, bakterie, viry.

Čištění
Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti.

Bez rizika pro jakékoliv povrchové materiály a textilie.

Povrchově aktivní látky obsažené v tomto přípravku jsou biologicky odbouratelné v souladu s nařízením (EU) č. 648/2004 o detergentech.

Univerzální čistič
Odstraňuje 99,9% bakterie, plísně a viry.

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9 % mikrobů.
 

 

Vlastnosti:
– Koncentrované složení
– Bez chlóru
– Zdraví životní styl
– Vůně eukalyptu
– Odmašťuje a čistí
– Čistí a dezinfikuje všechny povrchy
– Dermatologicky testované
– Nezanechává skvrny
– Svěží vůně

 

Čistič podlahy & plochy
Použití: Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy): Zřeďte 2 víčka ve 4 litrech teplé vody. Není třeba promíchat. WC, sanitární zařízení, dřezové sifóny: Naneste přímo 2 víčka neředěného přípravku. Nechte působit celou noc. Plastové a porcelánové předměty (odpadkové koše, potřeby pro domácí zvířata): Přípravek naneste přímo na houbu nebo kartáček. Neoplachujte. Plochy, které jsou v kontaktu s potravinami, opláchněte pitnou vodou.

Univerzální čistič
Použití: Co dezinfikuje? Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, elektrické domácí spotřebiče**, matrace, koberce, sedačky. telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše… (**Nepoužívejte na plochy, které jsou v kontaktu s potravinami.)
Jak dezinfikovat? Nastavit pistoli do pozice ON. Nastříkat na plochu určenou k dezinfekci, až bude dostatečně vlhká. Osušit čistým hadříkem. Pravidelně opakovat.