stavebniny-vysocina.cz

Dezinfekce čistič Sanytol koupelny vůně eukalyptu 500 ml

Oblíbený výrobek Dezinfekce čistič Sanytol koupelny vůně od skvělého výrobce Sanytol máte možnost sehnat právě trvale výhodně! Zrovna nyní za cenu 109 Kč.
EAN: 3045206393003
Dezinfekce čistič Sanytol koupelny vůně eukalyptu 500 ml

Sanytol čistič na koupelny účinně zabraňuje šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Garantuje perfektní hygienu a eliminuje 99,9% mikroorganismů. Odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla. Neobsahuje chlór.

Odstraňuje 99,9% bakterie, plísně a viry
Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standardního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob, jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene.
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9 % mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla.

 

Vlastnosti:
– Předchází plísni
– Bez chlóru
– Zdravý životní styl
– Na vodní kámen
– Účinná dezinfekce
– Protiplísňový účinek
– Šetrný k povrchům
– Odstraňuje plak a dodává lesk

 

Návod na použití: Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut.

Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.