stavebniny-vysocina.cz

Xyladecor Classic borovice 2,5L

Tento kvalitní a žádaný produkt Xyladecor Classic borovice 2,5L od značky s dlouholetou tradicí Xyladecor snadno naleznete právě dnes za parádní cenu! Nyní za akční cenu 1 039 Kč.
EAN: 5903525821387
Xyladecor Classic borovice 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Xyladecor
1 039

Xyladecor Classic HP (High Protection) je ochranná tenkovrstvá lazura na dřevo na rozpouštědlové bázi pro vnější použití. Obsahuje fungicidní složku, která účinně působí proti houbám způsobujícím modrání dřeva. Krémová konzistence usnadňuje natírání a lépe penetruje. Zvýšená přilnavost další vrstvy. Vytváří mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Zvýrazňuje strukturu dřeva. Je určen pro veškeré dřevěné povrchy, které nejsou v přímém styku s půdou nebo povrchovou vodou, jako jsou obklady domů, chaty, altány, pergoly, ploty, balkony, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy. Pro intenzivnější ochranu v exteriéru proti modrání a hnilobě dřeva, doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xyladecor Xylamon HP.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Technický list:

Bezpečnostní list: