stavebniny-vysocina.cz

SOUPRAVA BALKONOVÝ ZÁVĚSNÝ STŮL + 2 ŽIDLE ČERNÁ

Oblíbený a kvalitní kus SOUPRAVA BALKONOVÝ ZÁVĚSNÝ STŮL od dodavatele s dobrým jménem Baumax jednoduše naleznete tady teď opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 2 269 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
2 269

Skládací půlkulatý stolek , vhodný na balkon nebo terasu, na zavěšení na zábradlí 6,5-16 cm, s otvory na skleničky, tloušťka desky 1,7cm, rozměr  73×60 cmSkládací půlkulatý stolek , vhodný na balkon nebo terasu, na zavěšení na zábradlí 6,5-16 cm, s otvory na skleničky, tloušťka desky 1,7cm, rozměr 73×60 cm.

Odolná židle z tvrdého plastu je také velmi pohodlná. Dvojitá látka na opěradle a sedadle a kovový rám umožňují odolat zatížení až 180 kg. Jelikož je zcela skládací, bude ideálním řešením pro malé balkony nebo terasy. Hodí se jak k nízkým konferenčním stolkům, tak k vysokým jídelním stolům. Je stabilní a pohodlná. Ergonomický tvar zaručí dlouhe a pohodlné odpočíváni. Užitečná na jakémkoli místě, pro relaxaci, zahradnictví, rybaření nebo kempování. Nezastupitelná židle u bazénu, pro odkládání oblečení nebo pro chvíle odpočinku. Je odolná vůči chlorované vodě a rychleschnoucí. Rám s práškovým nástřikem je hladký a lesklý.

Sada obsahuje 8058321 (židle) a 8058320 (stůl)

Návod