stavebniny-vysocina.cz

Proti prachu Alex na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400 ml

Tento kvalitní výrobek Proti prachu Alex na všechny povrchy s vůní od oblíbené značky se zárukou kvality Alex můžete pořídit tady téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 109 Kč.
EAN: 8411660521583
Proti prachu Alex na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400 ml
Ověřit dostupnost »
Značka: Alex
109

Alex na všechny povrchy čistí všechny typy povrchů: nový i starý nábytek, lakovaný nábytek, nábytek ze dřeva i lamina, kůži, mramor, žulu, sklo apod. Obsahuje antistatické složky a umožňuje udržovat všechny plochy čisté delší dobu. Eliminuje otisky prstů a redukuje 90% pylových alergenů a roztočů.

Nový ALEX na všechny povrchy s antistatickými složkami umožňuje udržovat všechny plochy čisté delší dobu, zabraňuje tak rychlému opětovnému usazování. Redukuje 90% pylových alergenů* a roztočů. Díky svému exkluzivnímu složení čistí všechny typy povrchů: nový i starý nábytek, lakovaný nábytek, nábytek z imitace dřeva, dřevo, lamino, kůže, mramor, žula, nerez a sklo.

 

 

Vlastnosti:
– XL balení 400 ml
– Nezanechává stopy
– Nemastný
– S antistatickými složkami
– Dlouhotrvající čistota
– Eliminuje otisky

 

Návod na použití: Před použitím dobře protřepejte a nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Lahev držte ve svislé poloze lehce nakloněnou (ne ve vodorovné poloze). Měkkým hadříkem rozetřete po čištěném povrchu krouživými pohyby. Nedoporučuje se používat na starožitnosti, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud je nábytek choulostivý nebo máte-li pochybnosti, udělejte před použitím zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívejte na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte jen podle návodu.