stavebniny-vysocina.cz

Noční Stolek Winnie Wnk08-Q36 Bílý / Dub Sonoma

Tento akční a ve slevě kousek Noční Stolek Winnie Wnk08-Q36 Bílý / Dub od společnosti Baumax lze nakoupit momentálně na webu za rozumné peníze. Akční cena od 1 399 Kč.
Noční Stolek Winnie Wnk08-Q36 Bílý / Dub Sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
1 399
Popis produktu

Pokud hledáte pro vybavení interiéru jemné a klasické a zároveň univerzální a nekompromisní řešení, , pocit svobody najdete jej v kolekci WINNIE. Design nábytku z kolekce představuje vše, co od vybavení interiéru očekáváme: útulnost a pohodlí. Všestrannost je nepopíratelnou výhodou této kolekce – díky výběru vhodného příslušenství můžeme vytvořit prostor jak pro teenagery, tak pro dospělé, jak pro holky, tak i pro kluky. Provedení v kombinaci Bílé Uni a dekoru Dub Sonom činí nábytek z této kolekce perfektní pro jakýkoliv interiér.

Noční stolek do pokoje pro teenagery je vyroben v módní barevné kombinaci: dekor dub Sonoma a Bílá Uni. Noční stolek má dvě zásuvky, které jsou ideální pro odložení knihy, kterou jste si přečetli před spaním. Horní část stolku lze použít jako místo pro noční lampičku. Noční stolek se perfektně hodí k dalším kusům nábytku z kolekce WINNIE.