stavebniny-vysocina.cz

Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub Sonoma

Nový produkt Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub od skvělého a známého výrobce Baumax jde koupit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Produkt koupíte teď u nás za 3 909,15 Kč.
Komoda Winnie Wnk26-Q45 Dub Sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
3 909,15
Popis produktu

Pokud hledáte pro vybavení interiéru jemné a klasické a zároveň univerzální a nekompromisní řešení, , pocit svobody najdete jej v kolekci WINNIE. Design nábytku z kolekce představuje vše, co od vybavení interiéru očekáváme: útulnost a pohodlí. Všestrannost je nepopíratelnou výhodou této kolekce – díky výběru vhodného příslušenství můžeme vytvořit prostor jak pro teenagery, tak pro dospělé, jak pro holky, tak i pro kluky. Provedení v kombinaci Bílé Uni a dekoru Dub Sonom činí nábytek z této kolekce perfektní pro jakýkoliv interiér.

Komoda do pokoje pro teenagery je navržena a vyrobena dle nejnovějších trendů. Komoda je ve dvoubarevném provedení: korpus a čela skříněk v dekoru Dub Sonoma a čela zásuvek v provedení Bílá Uni. Charakteristický styl komody tvoří: výrazný horní okraj, kontrastní barvy a hliníkové úchytky.