stavebniny-vysocina.cz

Hmozdinka upinaci duotec s zaobleným hákem 10 rhk (2ks)

Tento kvalitní a žádaný kus Hmozdinka upinaci duotec s zaobleným hákem od našeho známého výrobce Fischer lze nakoupit právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nabídka již od 99 Kč.
EAN: 4048962254136
Hmozdinka upinaci duotec s zaobleným hákem 10 rhk (2ks)

Nylonová sklopná hmoždinka fischer DuoTec pro vysoké tahové i smykové zatížení. Snadná montáž díky vrtání otvoru pouhých 10 mm. Krátké ramínko umožňuje montáž bez komplikací i do úzkých dutin za sádrokartonem, a to i když jsou vyplněné izolací. Princip montáže zabraňuje hmoždince v zapadnutí do otvoru, i když v ní není ještě osazený vrut. Díky měkkému plastu na styčné ploše nedochází k zaříznutí hmoždinky a oslabení sádrokartonu. Pružný spoj montážního pásku a ramínka spolehlivě zajišťuje sklopení na druhé straně kartonu. Do univerzální závitové vložky lze zašroubovat vruty, metrický závit i háky, oka nebo skoby se závitem. V nouzi lze fischer DuoTec použít do plného stavebního materiálu jako rozpěrnou hmoždinku.
Výhody
Univerzální závitová vložka je vhodná pro vruty, šrouby a skoby s různým tvarem závitu.
Vyztužení skelnými vlákny a závitová destička (fischer DuoTec 12) propůjčují sklopné hmoždince velké tahové i smykové zatížení ve všech deskových i dutinových stavebních materiálech.
Měkká šedá část roznáší zatížení na celou styčnou plochu a účinně tak zabraňuje oslabení sádrokartonu a ztrátě únosnosti.
Otvor se vrtá vrtákem běžného průměru a krátké sklopné rameno umožňuje montáž i do úzkých dutin za sádrokartonem, i když jsou vyplněny tepelnou izolací.
Bílý posuvný krček stabilizuje hmoždinku při montáži ještě před zašroubováním vrutu a zvyšuje její smykovou únosnost.
Měřítko na montážním pásku usnadňuje volbu délky vrutu / šorubu (fischer DuoTec 12) – hodnota na pásce + 20 mm

 

Návod uživatele