stavebniny-vysocina.cz

Chemoprénové lepidlo Pattex Univerzal Klasik, 300 ml

Hodně prodávaný výrobek Chemoprénové lepidlo Pattex Univerzal od společnosti s výborným jménem Baumax pohodlně nakoupíte právě za báječnou cenu. Cenově vychází na 129 Kč. EAN: 8585000341947
Chemoprénové lepidlo Pattex Univerzal Klasik
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
129
Popis produktu

Univerzální kontaktní, rozpouštědlové lepidlo na různé savé i nesavé materiály (dřevo, plast, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnohem víc) s vysokou pevností. Při kombinaci dvou nesavých materiálů doporučujeme použít ředidlo Chemoprén Profi nebo Klasik až do max. 30%, s tím, že přiléváte postupně za stálého míchání (nikoli naráz). Není vhodný pro lepení polystyrenu, teflonu, měkčeného PVC, PE a PP.

Vlastnosti:

neobsahuje toluen
po promíchání okamžitě použitelné
rychlé a snadné zpracování
na všechna pevná lepeníUniverzální kontaktní, rozpouštědlové lepidlo na různé savé i nesavé materiály (dřevo, plast, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnohem víc) s vysokou pevností. Při kombinaci dvou nesavých materiálů doporučujeme použít ředidlo Chemoprén Profi nebo Klasik až do max. 30%, s tím, že přiléváte postupně za stálého míchání (nikoli naráz). Není vhodný pro lepení polystyrenu, teflonu, měkčeného PVC, PE a PP.