Cemix Štuk Vnější Jemný 25 kg

Povedený výrobek Cemix Štuk Vnější Jemný 25 od skvělé značky Cemix pohodlně pořídíte tady opravdu levně. Cena od 119 Kč. EAN: 8594029381070
Cemix Štuk Vnější Jemný 25 kg
Značka: Cemix
119 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Vápenocementová štuková omítka

VLASTNOSTI A ZPŮSOBY POUŽITÍ:
– tradiční jemné povrchové úpravy jádrových podkladních omítek
– povrchové úpravy hladkých betonových podkladů s použitím spojovacího můstku Cemix
– ruční nanášení ve vnějším i vnitřním prostředí

SLOŽENÍ: Minerální plnivo, vápenný hydrát, cement (šedý nebo bílý) a přísady zlepšující zpracovatelské a užitné
vlastnosti malty.

PŘÍPRAVA PODKLADU: Omítka se nanáší na podkladní jádrovou omítku. Podklad musí být pevný, vyzrálý, objemově již stabilizovaný (podle EN 1996-2 a cihlářského lexikonu), zbavený prachu a ostatních nečistot a nesmí být zmrzlý. Minimální doba zrání jádrové omítky se počítá 1 den na 1 mm nanesené vrstvy. Podklad upravit materiály Cemix – hladké betonové podklady se před omítáním opatří adhezní vrstvou z výrobku Cemix 221 Polymercementový spojovací můstek. Savé podklady se před nanesením omítky dostatečně navlhčí vodou, velmi savé podklady se předem upraví přípravkem Cemix Penetrace základní.

ZPRACOVÁNÍ: Suchá směs se vsype do předepsaného množství vody a důkladně se rozmíchá vhodným typem míchače (nejlépe rychloběžným míchadlem) na homogenní hladkou hmotu. Malta se nanáší na podklad velkým nerezovým nebo novodurovým hladítkem. Po lehkém zavadnutí se povrch stočí filcovým nebo pěnovým hladítkem za současného zkrápění vodou. Další povrchové úpravy materiály Cemix (např. fasádní nátěr, dekorativní omítka) se provádí až po dokonalém vyschnutí štukové omítky. Potřebná technologická přestávka je závislá na volbě jednotlivé povrchové úpravy.

Technický list: